Niepołomice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 490 PLN
Cena za m2
18 PLN
Powierzchnia
305 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Magazynowe
Typ hali
Murowana
Dostępne od
2019-09-05
Numer oferty
212/6460/OOW

Opis nieruchomości

Prezentujemy do wynajęcia halę przystosowaną do różnego rodzaju produkcji , posiadającą odbiory sanepid oraz duży przydział mocy prądu (obecnie 200 kW z możliwością zwiększenia) .

Nieruchomość znajduje się w niepołomickiej strefie przemysłowej , około 10 km od ul. Igołomskiej w Krakowie i około 10 km od Obwodnicy/wjazd Targowisko ,posiada bardzo dobry dojazd dla Tirów , duży plac manewrowy i parking.

W części produkcyjnej posadzka niepylna z licznymi odpływami , specjalna wentylacja, liczne gniazda siłowe i zawory wody, kilka miejsc do wygodnego rozładunku i załadunku towaru .

Zaplecze socjalne przystosowane do produkcji (szatnie , jadalnia) , biura bezpośrednio przy hali.

Budynek posiada nowoczesny system ogrzewania gazem , własne ujęcie wody z możliwością wykorzystywania do produkcji spożywczej.

Opłaty : czynsz 18 zł/m2 netto + mediaWarunki umowy najmu oraz cena do indywidualnej negocjacji z Właścicielem nieruchomości.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU; CHĘTNIE ODPOWIEMY NA DODATKOWE PYTANIA; DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Zaplecze socjalne pod produkcję: Tak
  • Przydział mocy energia elektryczna (KW): 200
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Brama poziom 0: Tak
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak

Mapa

Kontakt

Biuro Nieruchomości Komercyjnych Space 4 Biz

Mobile:
664 248 820 , 888 474 004 , 12 3462980
Email:
biuro@s4b.nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Komercyjnych Space 4 Biz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Komercyjnych Space 4 Biz z siedzibą w Kraków (31-766) przy Łuczanowicka 27. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).